Działka budowlana Karniewek
Karniewek, mazowieckie
- 157 000 zł
- 1 000 m²
- 157 zł/m²
Krzysztof Michał...
Skontaktuj się
Działka budowlana Karniewek
Karniewek, mazowieckie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Działka budowlana Karniewek
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
157 000 zł 1 000 m² 157 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 157 000 zł (157 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 000 m²
- kształt: prostokąt; długość: 39m; szerokość: 26m
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: JAZZ HOUSE, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: 270/JZC/DZS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Karniewek, Pokrzywnica, pułtuski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Tylko w JazzHouse! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kariewek, gmina Pokrzywnica, powiat pułtuski. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26x39.
Cena 157000zł
Zapraszamy na spotkanie.
: Oferta wysłana z programu mediaRent ( ) :
792 801...
792 801 111